KATALOG WYSTAWCÓW

PATRONAT HONOROWY

Stowarzyszenie Archiwistów Polskich

Dążenie do najwyższej jakości naszego działania przejawia się w codziennej
i konsekwentnej realizacji następujących celów:
– pełnej identyfikacji wymagań ustawowych i przepisów dotyczących usług,
– podnoszenie jakości świadczonych usług,
– podnoszenie bezpieczeństwa powierzonej dokumentacji,
– doskonalenie komunikacji wewnętrznej i komunikacji z Klientem,
– doskonalenie kwalifikacji personelu.

Stowarzyszenie Archiwistów Kościelnych

Celem działalności Stowarzyszenia jest upowszechnianie wiedzy o archiwach i archiwaliach kościelnych, doskonalenie kwalifikacji zawodowych archiwistów oraz integracja środowiska archiwistów kościelnych. Powyższe cele Stowarzyszenie będzie realizować m.in. przez wymianę doświadczeń archiwistów w formie spotkań, konferencji i działalności wydawniczej.

SPONSOR PLATYNOWY

Jesteśmy specjalistami w branży opakowań archiwizacyjnych

Beskid Plus to rodzinna firma, którą prowadzimy od początku lat 90. z moim wieloletnim przyjacielem, a od kilku lat - także z naszymi synami. Ponad 20 lat temu jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy bezkwasowe opakowania do przechowywania zbiorów. Dzięki bliskiej współpracy ze środowiskiem polskich archiwistów i uważnemu śledzeniu europejskich i globalnych trendów w archiwistyce, nasza oferta przez lata się rozrastała.

Obecnie jesteśmy liderem branży opakowań do długoterminowego przechowywania zbiorów w Polsce. Zaczynaliśmy od jednego rodzaju tektury bezkwasowej i jednej konstrukcji pudła kopertowego w kilku rozmiarach. Dzisiaj potrafimy stworzyć optymalne opakowanie dla niemal każdego obiektu archiwalnego, bibliotecznego czy muzealnego.

Jesteś archiwistą? Bibliotekarzem? Konserwatorem?

Ceiba Sp. z o.o. to firma zapewniająca bogatą ofertę najwyższej jakości produktów przeznaczonych dla archiwów, bibliotek, pracowni konserwacji czy introligatorów, a także dla osób, które planują remont pomieszczenia mieszkalnego lub też użytkowego i chciałyby w tym celu zastosować niekonwencjonalne – bardzo atrakcyjne – rozwiązania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właśnie tych Klientów, zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych, w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór folii dekoracyjnych, folii samochodowych oraz folii okiennych wraz z niezbędnymi materiałami oraz akcesoriami do montażu.

Rozwiązania IT dla instytucji oraz przedsiębiorstw

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu komputerowego.
Dysponujemy kompleksową ofertą rozwiązań - od podstawowych produktów klienckich po zaawansowane rozwiązania serwerowe i wydajne, nowoczesne, w pełni skalowane sieciowe pamięci masowe.

Zabezpieczenie dziedzictwa dla przyszłych pokoleń

Od 32 lat zajmujemy się analogową i cyfrową archiwizacją różnego rodzaju obiektów: archiwalnych, bibliotecznych i muzealnych. Specjalizujemy się w archiwizacji dużych zbiorów: dokumentów, książek, starodruków, gazet, rękopisów, katalogów, rysunków technicznych, plakatów, map, przeźroczy, obiektów 3D. Poza działalnością usługową dostarczamy urządzenia i materiały eksploatacyjne do pracowni digitalizacji i archiwizacji analogowej, pełne wyposażenie serwerowni. Udzielamy profesjonalnych konsultacji przed i powdrożeniowych, a także świadczymy usługi serwisowe.

SPONSOR ZŁOTY

Rozwiążemy Twoje problemy

W Solution Box wierzymy, że nawet najnowocześniejsze rozwiązania konsultingowe mogą być ogólnodostępne i zapewniać natychmiastowe, praktyczne i niezbędne wsparcie dla firm i przedsiębiorstw.

Ponad 20 lat doświadczenia

American Systems Sp. z o.o. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się programowaniem, sprzedażą infrastruktury IT, projektowaniem i budową sieci szerokopasmowych oraz inwestycjami w nieruchomości.
Współpracujemy z samorządami, szkołami i uczelniami wyższymi oraz z podmiotami prywatnymi.

PATRONAT MEDIALNY