MediaInfo

MediaINFO to kompletne oprogramowanie biblioteki cyfrowej do INTERAKTYWNEGO I INTUICYJNEGO przeglądania, wyszukiwania, katalogowania i udostępniania treści cyfrowych. MediaINFO zasila najbardziej prestiżowe biblioteki, wydawców, instytucje edukacyjne, czasopisma oraz inne organizacje i firmy na świecie. MediaINFO pomaga organizacjom efektywniej WYKORZYSTYWAĆ I PONOWNIE WYKORZYSTYWAĆ ICH ZAWARTOŚĆ, wykorzystując wcześniejsze inwestycje w treści i ponownie wykorzystując je dla nowych odbiorców i rynków.

MediaINFO przekształca zawartość w WYSOCE WYSZUKIWALNE I UŻYTECZNE INFORMACJE, które można łatwo udostępniać i opisywać, a jednocześnie chronić zawartość za pomocą potężnych narzędzi DRM i reguł dostępu.

Bez względu na to, na jakim etapie swojej strategii cyfrowej jesteś, ELASTYCZNOŚĆ oprogramowania MediaINFO oznacza, że ​​może on dostosować potrzeby twojej organizacji. Dlatego jest poszukiwany nawet przez instytucje, dla których nie był pierwotnie przeznaczony. Zwykle jest instalowany jako instalacja ON-PREMISE w infrastrukturze klienta.

Naszą tradycyjną bazą klientów są BIBLIOTEKI, ARCHIWA I WYDAWCY . Wraz z rozwojem MediaINFO powstały dodatkowe, potężne narzędzia, które sprawiają, że są atrakcyjne dla nowych branż i instytucji. Obecnie uważają, że jest to niezbędne narzędzie w procesach produkcyjnych lub sprzedaży.

MediaINFO to idealny system dla branży dekoracyjnej, ponieważ produkty mogą być PREZENTOWANE I PORÓWNYWANE w wysokich rozdzielczościach, przy zachowaniu szczegółów, które mają kluczowe znaczenie w tej branży.

Klienci z rysunkami technicznymi i zeskanowanymi dokumentami biznesowymi odkrywają integrację istniejących SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA DOKUMENTAMI z MediaINFO niezwykle korzystnymi i opisują go jako ogromny krok naprzód dla ich codziennych operacji.

Biura skanowania potrafią opisywać i porównywać skany wykonane w innym świetle i innych warunkach, wyjątkowo przydatne. MediaINFO UPRASZCZA I PRZYSPIESZA PROCES identyfikacji idealnej wersji lub oznaczania niedoskonałości, które mają zostać zmienione podczas przetwarzania końcowego .

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email